نرم افزار تمدیدوتعویض غیر حضوری دفترچه کارگزار همراه

کارگزارهمراه

کارگزارهمراه

سامانه تعویض و تمدید غیرحضوری دفترچه بیمه سازمان تأمین اجتماعی با عنوان “کارگزار همراه” به منظور تکریم و افزایش رضایت بیمه شدگان و حذف مراجعات حضوری با همکاری مشترک بین اداره کل تأمین اجتماعی استان اصفهان و شرکت دانش بنیان نظرپردازکارا تحلیل، طراحی و پیاده سازی گردیده است.

بیمه شدگان می توانند از دو روش ذیل نسبت به ثبت درخواست تعویض و یا تمدید دفترچه خود اقدام نمایند:

  1. دانلود و نصب اپلیکیشن (نسخه اندروید) کارگزار همراه (دانلود برنامه)
  2. ثبت درخواست تمدید و یا تعویض از طریق وب سایت kargozarhamrah.ir

خدمت موردنظر در دو سطح به بیمه شدگان ارائه می گردد:

  1. ثبت درخواست ارسال به محل(تحویل دفترچه درب منزل): در این روش بیمه شده با انتخاب روش “ارسال به محل” درخواست های تمدید یا تعویض خود را ثبت و مکان مورد نظر خود جهت تحویل دفترچه  را بر روی نقشه انتخاب می نماید. در این روش بازه های زمانی که خدمت مورد نظر قابل ارائه می باشد به بیمه شده نمایش داده می شود. بیمه شده بازه زمانی جهت مراجعه مأمور سیار را انتخاب و پس از پرداخت هزینه به صورت آنلاین درخواست خود راثبت می نماید. پس از بررسی درخواست و ارجاع آن به مأمور سیار مربوطه پیامکی به بیمه شده از سرشماره 3000234500 ارسال می گردد. بیمه شده در این مرحله می تواند از قسمت لیست درخواست ها مشخصات مأمور سیار از جمله عکس آن و مدارکی که هنگام مراجعه مأمور سیار از بیمه شده درخواست می گردد را مشاهده نماید. .مأمور سیار کارگزار همراه در بازه زمانی مربوطه به محل بیمه شده(منزل یا محل کار) مراجعه و پس از اخذ کدرهگیری و مدارک مورد نیاز نسبت به تمدید و یا تعویض دفترچه اقدام می نماید.
  2. ثبت درخواست حضوری: در این روش بیمه شده با انتخاب روش مراجعه حضوری درخواست تعویض خود را به شعبه یا کارگزاری مد نظر خود ارسال می نماید. پس از بررسی درخواست توسط کاربران شعبه یا کارگزاری مربوطه نتیجه از طریق پیامک از سرشماره 3000234500 به بیمه شده اعلام می گردد. پس از دریافت پیامک،  بیمه شده با در دست داشتن دفترچه قبلی به شعبه یا کارگزاری مورد نظر مراجعه و  با توجه به اینکه چاپ و صحافی دفترچه قبلا انجام شده بدون اتلاف وقت دفترچه جدید را تحویل می گیرد.

لازم به ذکر است جهت رفاه حال بیمه شدگان و صرفه جویی در هزینه امکان ثبت درخواست گروهی در سامانه پیش بینی گردیده و بیمه شدگان می توانند فقط با پرداخت یک بار هزینه مراجعه، بیش از یک دفترچه را تمدید و تعویض نمایند.

لینک ورود به سامانه کارگزارهمراه kargozarhamrah.ir

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *