قوانین و مقررات

قوانین و مقررات شرکت دانش بنیان نظرپرداز کارا

قوانین و مقررات

ماده 1- عودت وجه

عودت وجه در  شرکت نظر پرداز کارا به هیچ عنوان انجام نمیپذیرد. الخصوص در پروژهای طراحی وب سایت عودت وجه در پایین ترین یا بالاترین سطح پروژه امکان پذیر نمیباشد و این مورد نیاز به درج در قرار داد میباشد. درصورت درج در قرارداد، زمان عودت وجه بدلیل حسابرسی مالی بین ۳ تا ۶ روز کاری انجام میپذیرد.

ماده ۲حریم شخصی کاربران

کاربران باید در نظر بگیرند که راههای ارتباطی با شرکت تلفن، دورنگار و ایمیل میباشد که مسئولان فنی تمام تلاش خود را نموده اند تا بستری امن برای شما در نظر بگیرند. اما امکان استراق سمع در این محیط ها وجود دارد.  با این حال از کاربران میخواهیم نهایت احتیاط را در هنگام ارتباطات انلاین خود در نظر گرفته و ارتباط خود  را نا امن فرض کنند. شرکت نظر پرداز کارا مسئولیتی در قبال لو رفتن اطلاعات  و امنیت آن ها و استفاده از اطلاعات شبکه و سرور های خود را نمی پذیرد.

ماده ۳ اقدامات قانونی شرکت نظر پرداز کارا علیه کاربران

کاربران حق ندارند هیچگونه تلاشی در جهت استخراج سورس کد (Source Code) شامل دیکامپایل(Decompile) ، مهندسی معکوس(Reverse Engineering)  یا فعالیت‌های مشابه انجام دهند، مگر اینکه اجازۀ چنین کاری به صورت قانونی صادر شده باشد.

کاربران مجاز نیستند با استفاده از روش‌های Framing یا Mirroring یا روش‌های دیگر نسخۀ دیگری از خدمات شرکت نظرپرداز کارا  را روی سرورهای دیگر ارائه کنند. همچنین کاربر مجاز نیست در سایت شرکت یا در روش ارائۀ خدمات تغییر یا اخلالی ایجاد کند.

کاربران حق ندارند نرم‌افزار یا اسکریپتی با هدف ایندکس گذاری (Indexing)، مطالعه یا هر گونه فعالیت داده‌کاوی روی خدمات اجرا کنند.

کاربران حق ندارند هیچ فعالیتی در راستای حصول دسترسی غیرقانونی و غیر متداول به هیچ بخش از سایت شرکت نظرپردازکارا را  انجام دهند.

در صورت نقض هریک از موارد گفته شده در قسمت موارد فنی شرکت حق دارد با کاربر و یا شخص حقیقی یا حقوقی که مرتکب نقض این موارد شده برخورد قانونی کرده و اقدام و مبادرت به پیگیری قانونی از جمله مطالبۀ خسارت از شخص متخلف نماید.

ماده ۴  پشتیبانی سرویس ها

پشتیبانی سرویس ها در ساعات کاری از طریق تلفن ۸ صبح الی 3 بعد از ظهر می باشد.

ماده ۵ تغییر در قیمت ها و تمدید

شرکت نظر پرداز کارا می تواند در تمام روزهای سال قیمت سرویس های خود را به هردلیلی افزایش دهد و تغییر در قیمت صورتحساب های دوره بعد تمامی کاربران منظور خواهد شد.

کلیه کاربران می‌بایست قبل از پایان دوره سرویس نسبت به تمدید سرویس خود اقدام نمایند. در غیر این صورت پس از پایان دوره هیچ‌گونه اعتراضی مبنی بر قطع سرویس و یا حذف آن پذیرفته نمی‌باشد.
شرکت نظر پرداز کارا قبل از پایان مدت سرویس سعی خواهد نمود تا از طریق تماس و ایمیل به مالک سرویس اطلاع دهد ولی عدم انجام این اطلاع‌رسانی به هر دلیل موجب ایجاد هیچ‌گونه حقی برای کاربر نخواهد شد.
تبصره1:  
پرداخت فاکتور تنها نشان‌دهنده پرداخت شدن مبلغ از سوی کاربر می‌باشد و تأییدکننده تمدید سرویس نمی‌شود. کاربران می بایست پس از پرداخت از تمدید سرویس خود مطمئن گردند و طی حداکثر ۷۲ ساعت از طریق تماس تلفنی نسبت به بررسی واحد پشتیبانی شرکت نظر پرداز کارا از این موضوع مطمئن گردند زیرا ممکن است در مواردی به دلیل ایجاد اختلال فنی در سیستم پس از پرداخت فاکتور توسط کاربر، سرویس کاربر تمدید نگردد و تنها فاکتور کاربر پرداخت گردد.
کاربر هرگز نباید به دلیل تغییر تاریخ‌های موجود در بخش‌های مختلف شرکت نظر پرداز کارا از جمله ایمیل‌ها و یا پیامک‌های دریافت شده از این موضوع اطمینان یابد زیرا ممکن است پس از پرداخت کاربر اطلاعات ایمیل ، پیامک و یا دیگر بخش‌های شرکت نظر پرداز کارا بروز گردد اما عملیات تمدید سرویس کاربر به هر دلیلی انجام نشود و در این حالت کاربر باید حداکثر طی ۷۲ ساعت نسبت به پیگیری و رفع نقص از طریق تماس تلفنی  به واحد پشتیبانی شرکت نظر پرداز کارا اقدام نماید در غیر این صورت هیچ مسئولیتی متوجه شرکت نظر پرداز کارا نخواهد بود.
تنها راه اطمینان از تمدید سرویس، تماس تلفنی و  بررسی  واحد پشتیبانی شرکت نظر پرداز کارا می باشد. در غیر این صورت و در صورتی که کاربر فاکتور را پرداخت نماید و از  طریق ذکرشده از تمدید سرویس خود مطمئن نگردد مسئولیت به عهده وی خواهد بود. در صورتی که پس از پرداخت فاکتور توسط کاربر به دلیل عدم تمدید سرویس کاربر از طرف شرکت نظر پرداز کارا به هر دلیل فنی و غیر فنی که منجر به تعلیق، حذف و یا قطع دائم سرویس کاربر شده باشد شرکت نظر پرداز کارا تلاش خواهد نمود بر اساس فاکتور پرداخت‌شده سرویس کاربر را تمدید و مجدداً فعال نماید اما در صورتی که به هر دلیل فنی و غیر فنی تمدید و فعال‌سازی مجدد سرویس کاربر امکان‌پذیر نبود مبلغ فاکتور پرداخت‌شده توسط کاربر به وی مسترد خواهد شد و کاربر هیچ حق دیگری نخواهد داشت.

ماده ۶ روش های پرداخت

کلیه هزینه‌های مندرج در وب سایت به صورت تومان است همچنین کلیه صورت حساب‌ها بر مبنای ریال ایران صادر می‌گرددو پرداخت وجه از طریق قرارداد فی مابین انجام می پذیرد. در صورتی که عدم پیگیری توسط کاربر وعدم دریافت تأییدیه کاغذی در سربرگ و ممهور به مهر شرکت توسط کاربر که موجب قطع سرویس یا حذف آن گردد، مسئولیتی برای شرکت نظر پرداز کارا ایجاد نخواهد شد.
شرکت نظر پرداز کارا می‌تواند تا زمان تسویه حساب کامل ارائه سرویس را به تعویق بیاندازد.
همچنین کاربر موظف به اطمینان از فعال شدن نهایی سرویس خود پس از پرداخت می‌باشد زیرا ممکن است به دلیل اختلال فنی سرویس کاربر پس از پرداخت فعال نگردد در این حالت کاربر باید حداکثر طی ۷۲ ساعت از طریق تماس با شرکت نظر پرداز کارا نسبت به رفع نقص و یا اطمینان از فعال شدن سرویس اقدام نماید.

ماده 7 خدمان پس از فروش

خدمات پس از فروش در پروژه های طراحی سایت در قرارداد ها درج خواهد شد. اما بعد از انقضا تاریخ قرارداد طرفین ، کاربر میتوانید از طریق پکیج هایی که شرکت برای خدمات پس از فروش در نظر گرفته است استفاده نماید.

ماده 8 لغو سرویس

در صورت لغو سرویس یا سفارش در پروژهای طراحی سایت هزینه دریافتی به عنوان حق الزحمه دریافت شده و کارفرما حق هیچ گونه اعتراضی مبنی بر عودت وجه موردنظر را ندارد.کاربر می تواند درخواست لغو دهد و بعد از لغو مسئولیت حذف و از دست رفتن اطلاعات بر عهده شرکت نظر پرداز کارا نمی باشد.

در صورتی که کاربر به هر دلیل شامل عدم رضایت از کیفیت ، یا عدم برآورده شدن نیاز ، عدم آگاهی قبل از خرید ، اشتباه در خرید و یا هر دلیل دیگری اقدام به لغو سرویس نماید هیچ مبلغی تحت هیچ شرایطی به کاربر بازگردانده نخواهد شد و تنها سرویس کاربر جهت جلوگیری از شارژ مجدد لغو خواهد شد.

همچنین شرکت نظر پرداز کارا حق فسخ یک طرفه سرویس کاربر  را به هر دلیل فنی و غیر فنی در هر زمانی دارا می‌باشد. در این حالت ادامه سرویس کاربر فوراً قطع می‌گردد و هیچ نوع خدمات دیگری از جمله تحویل سرویس به کاربر، دادن پشتیبان داده‌ها ، دادن امکان انتقال به غیر و یا هر نوع خدمات دیگری تحت هیچ شرایطی به کاربر ارائه نخواهد شد و کاربر باید از نسخه پشتیبان خود که در خارج از سرویس های شرکت نظر پرداز کارا نگهداری می‌کند استفاده نماید .

ماده 9 تغییر در قیمت

شرکت نظر پرداز کارا مجاز به تغییر در قیمت سرویس های خود به هر دلیلی می‌باشد و تغییر در قیمت در صورت حساب دوره بعد تمامی کاربران منظور خواهد شد.

ماده ۱0 مسئولیت کاربران

شرکت نظر پرداز کارا مسئولیتی در رابطه با داده‌ها و اطلاعات کاربر در سرویس های خود ندارد و مسئول حفظ ، نگهداری ، بروز بودن ، بازیابی و امنیت اطلاعات و داده‌ها شخص کاربر می‌باشد. در صورتی که به هر دلیل فنی و غیر فنی که توسط شرکت نظر پرداز کارا و یا شخص ثالث رخ داده باشد و به واسطه آن اطلاعات کاربر دچار اشکال، عدم بروز بودن، ناقص بودن، لو رفتن ، مورد نفوذ قرار گرفتن، تخریب شدن و یا هر نوع ایراد دیگری گردید شرکت نظر پرداز کارا هیچ‌گونه مسئولیتی نداشته و کاربر موظف می‌باشد از آخرین پشتیبان (بک آپ) خود که در خارج از سرویس های شرکت نظر پرداز کارا نگهداری می‌شود استفاده نموده و اطلاعات خود را بازیابی نماید.

ماده ۱1 نشر اکاذیب علیه شرکت نظر پرداز کارا

در صورت نشر هرگونه اکاذیب علیه شرکت نظر پرداز کارا و تمامی زیرمجموعه‌های آن به هر نحو شامل (الکترونیکی و غیر الکترونیکی) و یا تهمت و افترا به شرکت نظر پرداز کارا به هر نحو شامل (الکترونیکی و غیر الکترونیکی) سرویس کاربر سریعاً ، بدون اخطار قبلی و برای همیشه قطع خواهد شد و شرکت نظر پرداز کارا فرد مذکور را به مراجع ذیصلاح معرفی خواهد نمود. شرکت نظر پرداز کارا تنها مرجع تشخیص این مورد خواهد بود.

ماده 12 ایجاد مزاحمت

در صورت ایجاد هرگونه مزاحمت برای شرکت نظر پرداز کارا و تمامی زیرمجموعه‌های آن مانند کارمندان ، وب سایت ، گروه پشتیبانی و غیره به هر نحو شامل (تلفنی، ایمیلی، ارتباط اینترنتی و غیره) ، سرویس کاربر سریعاً ، بدون اخطار قبلی و برای همیشه قطع خواهد شد و شرکت نظر پرداز کارا فرد مذکور را به مراجع ذیصلاح معرفی خواهد نمود. شرکت نظر پرداز کارا تنها مرجع تشخیص این مورد خواهد بود.

ماده ۱3 استفاده غیر قانونی از سرویس ها

شرکت شرکت نظر پرداز کارا بر روی کلیه سایت هایی که طراحی کرده است میتواند به نفع خود برای تبلیغ (‌درج کپی رایت طراح ) استفاده کند. موارد استثنا فقط می بایست در قرارداد های کتبی ذکر شده باشد در غیر این صورت حذف کپی رایت شرکت پیگیرد قانونی دارد و امکان لغو سرویس وجود دارد.

کاربران متعهد می‌شوند تمامی قوانین جاری کشور جمهوری اسلامی ایران را رعایت نمایند. این موارد می‌تواند شامل مواد زیر باشد (البته محدود به مواد زیر نیست)

قراردادن هرگونه داده تحت پوشش قانون کپی رایت بدون مجوز
استفاده غیر مجاز از علائم تجاری دیگران
استفاده غیر مجاز از لوگو های دیگران
اهانت به هر شخص، گروه، سازمان، قوم یا کشور
انتشار اکاذیب علیه دیگران

ماده ۱4 پشتیبان گیری

تمامی کاربران می‌پذیرند به طور کلی مسئولیت بکاپ(نسخه پشتیبان) اطلاعات با خود آنان بوده و همه کاربران می‌بایست پشتیبان کلیه اطلاعات خود را در جایی خارج از تجهیزات و سرورهای شرکت نظر پرداز کارا نگهداری نمایند تا در صورت نیاز از آن استفاده نمایند. در صورت بروز هر مشکل مسئولیت به عهده کاربر خواهد بود و کاربر موظف است اطلاعات را از پشتیبان‌های تهیه‌شده توسط خودش که در خارج از سرورهای شرکت نظر پرداز کارا نگهداری می‌نماید بازگرداند. هیچ دلیل فنی و غیر فنی برای عدم تهیه نسخه پشتیبان از کاربر پذیرفته نیست و عدم همکاری و یا مشکل فنی نمی‌تواند دلیل عدم تهیه بک آپ توسط کاربر باشد. در صورتی که کاربر به هر دلیل امکان تهیه نسخه پشتیبان خارج از سرویس های شرکت نظر پرداز کارا را ندارد باید فوراً استفاده از سرویس را متوقف نماید و در صورت ادامه استفاده از سرویس مسئولیت مشکلات احتمالی به عهده کاربر خواهد بود. کاربر موظف می‌باشد از سالم بودن و کامل بودن بک آپ تهیه‌شده توسط خودش در خارج از سرویس های شرکت نظر پرداز کارا اطمینان حاصل نماید و در صورت خراب بودن و یا ناقص بودن بک آپ تهیه‌شده توسط کاربر مسئولیت به عهده شرکت نظر پرداز کارا نخواهد بود. در صورتی که امکان بازگرداندن اطلاعات کاربر از بک آپ های شرکت نظر پرداز کارا موجود باشد این عمل با دریافت هزینه انجام خواهد شد و در صورتی که به هر دلیل امکان بازگرداندن اطلاعات کاربر از نسخه‌های پشتیبان شرکت نظر پرداز کارا وجود ندارد هیچ مسئولیتی متوجه شرکت نظر پرداز کارا نخواهد بود.

ماده 15  هزینه دادرسی

با توجه به هزینه های پایین سرویس های شرکت نظر پرداز کارا و سود بسیار اندک انها، هزینه دادرسی براساس این توافق نامه تمامی کاربران محترم تعهد می نمایند در صورت هرگونه اقدام حقوقی علیه مجموعه شرکت نظر پرداز کارا در محاکم قضایی و دادرسی و صنفی چه در پرونده تشکیل شده محکوم یا صاحب حق شناخته شود تمامی هزینه های دادرسی شامل هزینه وکلا شرکت نظر پرداز کارا براساس هزینه عرق واکلتدر زمان پیگیری پرونده، هزینه اقامت و ایاب و ذهاب نمایندگی و وکلا و شاهدان شرکت نظر پرداز کارا در صورتی که نیاز به حضور انها در محل غیر از شهر شهرضا باشد را تقبل می نماید.در صورتی که کاربر شرکت نظر پرداز کارا با بندهای این توافقنامه موافق نمی باشد هرگز نباید از هیچ یک از محصولات یا خدمات شرکت نظر پرداز کارا استاده نماید.

ماده 16 سناریو پروژه ها

کاربران می بایست کلیه جزئیات پروژهای تخصصی و غیر تخصصی طراحی سایت را در قرار داد و پرپوزال هایی که بین شرکت شرکت نظر پرداز کارا و کارفرما رد و بدل میشود قید کنند . چنانچه این موارد قید نشود، کارفرما حق اضافه کردن به آن بعد از اخذ قرار داد را ندارد و اضافه کردن به آن مستلزم استعلام مجدد هزینه میباشد.

ماده 17  پروژهای پیچیده تخصصی

چنانچه در پروژه های تخصصی طراحی وب سایت پروژه با شکست مواجه شود و سناریو درخواستی از سمت مشتری تحلیل وآنالیز شده باشد مسئولیت شکست و هزینه های طول پروژه بر عهده مشتری می باشد و شرکت نظر پرداز کارا هچگونه مسئولیتی را نمپذیرد.