دیدار مدیرعامل شرکت نظر پرداز کارا با نماینده شهرستان شهرضا و دهاقان در مجلس شورای اسلامی

محمودی نماینده شهرضا

محمودی نماینده شهرضا

در این نشست که در تاریخ 1396/02/23 و در محل دفتر نماینده محترم به عمل آمد علاوه بر ارائه گزارش اجمالی از عملکرد شرکت نظرپردازکارا در حوزه IT، اتوماسیون جامع کارگزاری‌های رسمی سازمان تأمین اجتماعی که از محصولات راهبردی این شرکت در حوزه بیمه است، معرفی و دستاوردهای حاصل از اجرای آن به سمع و نظر ایشان رسید.

مهندس محمدعلی خوش نظر در تشریح اتوماسیون مذکور اظهار داشت ازجمله دستاوردهای این پروژه، افزایش سرعت ارائه خدمات در کارگزاری‌های سازمان تأمین اجتماعی، افزایش دقت در ارائه خدمات و خلق خدمات الکترونیک و غیرحضوریست که از جمله آن به سیستم های هوشمند یادآوری پرداخت حق بیمه، سیستم صدور فیش حق بیمه به صورت پیامکی، سیستم بازرسی الکترونیک از وضعیت اشتغال کارگران ساختمانی، سیستم مکانیزه صدور فیش حق بیمه و … می‌توان اشاره کرد.

مهندس محمدعلی خوش نظر اظهار داشت از جمله دستاوردهای دیگر حاصل از پیاده سازی سیستم های مذکور، جذب به واسطه افزایش رضایت‌مندی بیمه‌شدگان ، ممانعت از تحمیل خسارت‌های ناشی از دیرکرد پرداخت به بیمه‌شدگان و جلوگیری از ازدحام آخر ماه در کارگزاری‌ها که یکی از دغدغه‌های اصلی مسئولین محترم کارگزاری‌هاست، اشاره نمود.

سرکار خانم محمودی، نماینده محترم مجلس نیز ضمن اظهار خشنودی از اجرای چنین پروژه‌ای در شهرضا، از طرح‌های حوزه IT استقبال نمودند و اظهار داشتند: جوانان برای حل مشکل بیکاری می‌بایست با تکیه بر توانایی‌های خود و با طرح ایده‌های جدید زمینه اشتغال را برای خود فراهم نمایند، البته دولت نیز باید زیرساخت‌های لازم جهت ایجاد انگیزه در جوانان را فراهم آورد .

ایشان ابراز خرسندی نمودند که تیم شرکت نظر پردازکارا با ایده پردازی و روحیه‌ی خستگی‌ناپذیر علاوه بر دستاوردهای ذکرشده موجبات اشتغال زائی را نیز فراهم نموده است.

مشارالیه در پایان ضمن آرزوی موفقیت برای تیم کارا، بیان داشتند: خوشحالم نماینده شهری هستم که از گذشته تا کنون افراد و علمای بنامی از لحاظ علمی و فرهنگی داشته است و مهد فرهنگ و علم و دانش بوده است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *